Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Olasz lapértesülések szerint Talmácsi utódja, a Balatonring Racing Teamnél, a 21 éves Németh Balázs lesz. (A hír a Balatonring Team részéről még nem nyert megerősítést!)

network.hu

Olasz értesülések szerint (gpone.com), a 21 éves Németh Balázs lesz Talmácsi Gábor utódja a Balatonring Racing Teamnél. Fiatal kora ellenére a magyar versenyző egyáltalán nem számít zöldfülűnek, mivel már korábban sikerült rengeteg tapasztalatot gyűjtenie a Supersport világbajnokság berkein belül. Egyelőre még a Balatonring Team részéről semmilyen megerősítést nem kaptunk ez ügyben, annyit viszont sikerült megtudnunk, hogy ma már biztosan nem fogják bejelenteni, hogy ki is az új versenyző (aki minden valószínűséggel Németh Balázs lesz.) Abszolúte hivatalos információkat előreláthatólag csak holnap, vagy holnap után fogunk kapni.

Mivel eddig nem valószínű, hogy olyan sokan hallottak volna Németh Balázsról, mint Talmácsi Gáborról vagy Tóth Imréről például, ezért nézzük meg, hogy ki is ez a fiatal motoros és eddig milyen eredményeket ért el. Maga Németh Balázs így ír eddigi életéről/pályafutásáról saját honlapján: „1988-ban születtem. Budapesten élek. A Budapesti Műszaki Főiskola mechatronikai mérnök szakos hallgatója vagyok. 1994-ben ültem először motorra. Első versenyemet, egy országos Fétis Kupa fordulót mindössze néhány hét „motoros előélet” után az ismeretlenségből berobbanva nyertem meg. Ezzel a győzelemmel sorsom "megpecsételődött", örökre elköteleztem magam a motorsport mellett. A szerelem 14 éve tart. Kb. 250 kupa illetve bajnoki futamgyőzelem, 9 bajnoki cím és 4 országos kupasorozat győzelem. Ez a rövid mérlegem.”

network.hu

„A 2005-ös év mérföldkő volt számomra, mert óriásit ugorva kategóriában és motor teljesítményben, az utánpótlás 50 ccm special géposztályból a superstock 600 felnőtt mezőnyébe katapultáltam. Kitűnően sikerült első évem. Már a második futamon Rijekában a magyar dobogó harmadik fokára, Brnoban a másodikra állhattam. Végül hazai közönség előtt a Hungaroringen megrendezett Alpok-Adria kupán a nemzetközi mezőnyben a 3. helyen végeztem, megnyertem a magyar bajnoki futamot. 2006-ban superstock 1000-ben versenyeztem. Ez komoly előrelépés, de egyben nagy kihívás is volt. Az Alpok – Adria kupában két első és egy harmadik helyezést szereztem. Egy hosszúra nyúlt sérülés miatt futamot kellett kihagynom, ezért összetettben csak negyedik lettem a nemzetközi, illetve harmadik a magyar mezőnyben. Megmérettettem magam a rangos, négy korábban VB-n is szereplő versenyzőt felsorakoztató Suzuki GSXR Kupában. Összetettben második lettem. Sérülésem sajnos ebben a versenysorozatban is hátráltatott. Indultam az első alkalommal megrendezett Magyar Köztársaság Kupában. A superbike motorokat is befogadó Open kategóriában össztett második helyezést értem el.”

network.hu

„Hagyomány lett az Alpok -Adria Bajnokság hungaroringi záró futamán a Nemzetközi 200 mérföldes endurance verseny megrendezése. 2005-ben indultam először. Debütálásom nagyon jól sikerült, mert társammal megnyertük a külföldiekkel teletűzdelt 600-as kategóriát, amely egyben olasz bajnoki futamnak is minősült. 2006-ban és 2007-ben SST 1000-es motorral versenyezve az Open kategóriában arattunk győzelmet. 2003 óta hódolok a Magyarországon újnak számító supermotonak. Szinte minden versenyemet megnyertem ebben a szakágban. Elnyertem a legtehetségesebb utánpótlás korú versenyzőnek adományozott Ruzsai József díjat. A gyorsasági és supermoto versenynaptár átfedései miatt nem tudtam minden versenyen elindulni, így is 2004-ben a junior, 2005-ben az Open kategóriában második lettem a Magyar Köztársaság Supermoto Bajnokságán.”

network.hu

„2007 álmaim megvalósulásának kezdete. A Full Gas Motorsport Egyesület színeiben a Superstock 1000 Világkupán indultam. Csapatunk ezzel történelmet írt: első alkalommal szerepel a rangos világverseny mezőnyében magyar csapat. Célom a „tisztességes helytállás” mellett a minél több versenytapasztalat megszerzése volt. Négy bajnoki pontot gyűjtöttem, az edzéseket is figyelembe véve a gyári támogatással versenyző ellenfelek technikai fölénye ellenére tizenkét pályára lépés során "pontszerző helyen", hét alkalommal a topspeed táblázat élén álltam, és fűződik nevemhez leggyorsabb edzéskör.”

network.hu

„Korábbi eredményeimnek köszönhetően a Factory Racing csapatától lehetőséget kaptam, hogy továbbra is részese lehessek a superbike világbajnokságon zajló rangos vetélkedésnek. 2008-ban a világbajnokság 6. futamán kapcsolódtam be a Supersort 600 kategória versenyeibe. Nagyon hasznos volt számomra az itt eltöltött időszak. A világ legjobbjaival mérhettem össze erőmet. Ezt a tapasztalatot kamatoztatni tudom korábbi sikereim "terepén" a FIM Suprstock 1000 világkupa sorozaton 2009-ben. Stabilan pontszerző helyeken szeretnék motorozni, álmaimban dobogós helyezések is szerepelnek.”